چگونه از پوست خود مراقبت کنیم؟

منتشر شده: 9 شهریور 1402 دسته بندی: مراقبت از پوست
چگونه از پوست خود مراقبت کنیم

آیا می دانید چگونه از پوست بدن خود مراقبت کنید؟

مردم می گویند که زیبایی تنها پوست عمیق است. آنچه در “درون” است مهم است. درون ما قطعا مهم است، اما پوست اولین لایه دفاعی شما در برابر دنیای بیرون است. پوست همچنین می تواند سرنخ های مهمی برای سلامت کلی شما بدهد. یاد بگیرید که از پوست خود به خوبی مراقبت کنید، تا پوست شما بتواند به مراقبت خوب از شما ادامه دهد.

نوع پوست خود را بررسی کنید

در قدم اول، ابتدا باید نوع پوست خود را قبل از مراقبت از آنها بشناسید. در غیر این صورت، راه را اشتباه می ریم و در ادامه به مشکل میخوریم.
انواع مختلف پوست را طبقه بندی کنید، پنج نوع پوست بدن وجود دارد:
پوست نرمال
پوست حساس
پوست خشک
پوست چرب
پوست مختلط (هم پوست چرب و هم پوست خشک)
چگونه از پوست خود مراقبت کنیم

ایجاد مراقبت روزانه از پوست بدن

مهم نیست که چه نوع پوستی دارید، اینها موارد ضروری هستند که می خواهم به آنها توصیه شود.
لوسیون بدن / اسانس بدن: این بهترین کاری است که باید یک بار در صبح و قبل از خواب انجام دهید. یکی را انتخاب کنید که برای نوع پوست شما مناسب است.
کرم ضد آفتاب: 30 دقیقه قبل از رفتن به بیرون از منزل از کرم ضد آفتاب با SPF + 30 استفاده کنید. در واقع، ما باید زمانی که در داخل ساختمان، خانه و غیره می مانیم نیز استفاده کنیم. زیرا نور لامپ ها نیز می تواند به پوست شما آسیب برساند و باعث سرطان شود.
اسکراب بدن: 1 تا 2 بار در هفته از آنها استفاده کنید، هر روز اسکراب نکنید زیرا پوست شما حساس می شود. من اسکراب تمر هندی و اسکراب نمک را پیشنهاد می کنم. این اسکراب های طبیعی بدن هستند که به اندازه کافی ملایم هستند که به پوست شما آسیب نرسانند. اسکراب بدن فواید مختلفی دارد:
هیدراتاسیون پوست را ترویج می کند
سلول های مرده پوست را از بین می برد
پوست جوان تر
پوست شما را مرطوب می کند
چگونه از پوست خود مراقبت کنیم

زیبایی از درون به بیرون

بعد از اینکه دانستیم چگونه از بیرون از پوست بدن خود مراقبت کنیم، این یکی از راه های موثری است که می خواهم با شما به اشتراک بگذارم. شما می توانید هر مارکی از ویتامین C یا کلاژن را انتخاب کنید. هر دوی آنها واقعاً خوب هستند و شما می توانید یکی از آنها را انتخاب کنید یا هر دو را انتخاب کنید. برای من هر دوی آنها را می گیرم و می توانم تفاوت قبل و بعد را ببینم. توجه داشته باشید که باید عاقلانه انتخاب کنید و اطلاعات بیشتری در مورد اینکه کدام یک برای شما مناسب است پیدا کنید.

در مورد این کالا نظر بدهید یا سوالاتتان را بپرسید