ضوابط و مسئولیت‌های مربوط به تعویض و یا مرجوع محصولات مکمل و ویتامین، بهداشتی و عطریات:

اطلاعات هر محصول آرایشی ،مکمل و ویتامین، بهداشتی و عطریات در وب ‌سایت فروشگاه اینترنتی آناویتان ، صرفاً برای اطلاع‌رسانی است و جنبه مشاوره ندارد.
لوازم آرایشی و بهداشتی به دلیل رعایت مسائل بهداشتی امکان بازگشت ندارند، مگر اینکه تاریخ مصرف و یا غیر اصل بودن آن توسط کارشناسان آناویتان تایید گردد.
توصیه می شود قبل از سفارش دادن محصول، از انتخاب خود از لحاظ رنگ ، بو ، رایحه ، کاربرد و روش مصرف با متخصصین فروشگاه اینترنتی آناویتان مشاوره نمایید و نسبت به خرید خود اطمینان کامل حاصل نمایید.
در مورد عطریات نیز در صورت داشتن شرایط لازم ( اصل فاکتور یا شماره فاکتور، باز نشدن بسته بندی کالا و دست نخوردگی و غیره که دال بر صحت و سلامت کالا باشد) و با تاییدیه مدیریت فروشگاه امکان پذیر می باشد.

اگر کالایی مشمول مفاد ضمانت هفت روزه آناویتان می‌باشد، پیش از ارسال کالا، حتما با بخش خدمات پس از فروش آناویتان هماهنگی‌های لازم را انجام داده و به هیچ وجه هیچ کالایی را بدون هماهنگی قبلی به آناویتان ارسال نفرمایید. قبل از تماس با بخش پشتیبانی حتما کد سفارش و اطلاعات خرید خود را یادداشت نمایید.

آدرس پستی ما: استان تهران – شهر تهران – میدان رسالت – بزرگراه رسالت – چهارراه سرسبز – پلاک707 ساختمان عتیق – کد پستی: 1681819831

بازگشت کالا صرفا با اطلاع رسانی به پشتیبانی و تایید ایشان امکان پذیر می باشد، توجه داشته باشید هر گونه هزینه و تبعات در صورت بازگشت کالا بدون اطلاع رسانی بر عهده ی کاربر می باشد. برای ارسال کالای مرجوعی در سراسر کشور و یا تهران کاربر باید از طریق پست بسته را برای آناویتان ارسال نماید.

نکته مهم : خریداران محترم به هیچ وجه کالا به صورت حضوری تعویض نخواهد شد.