Avada Classic Shop
Avada Classic Shop

بررسی کرم ضد آفتاب با برند سان دنس (SUNDANCE):

برند سان دنس از سال 1996 شما را به سمت زندگی آفتابی هدایت کرده است و هنگام محافظت از آفتاب، محصول مناسب برای هر نیازی را ارائه می‌دهد. SUNDANCE همچنین برند پرفروش محافظت از آفتاب (کرم ضد آفتاب) در کشور آلمان است.در آلمان مجموعه فروشگاههایی وجود دارد که با نام dm شهرت دارد و این فروشگاه محصولات بسیاری از جمله تولیدات برند سان دنس را ارائه می دهد.اصالت این کالا تضمین شده است و در صورت خرید می توانید یکی از بهترین مدل از کرم ضدآفتاب را در اختیار داشته باشید.طیف بسیار گسترده ای از افراد از جمله کودکان و بزرگسالان و سالمندان را می توان با مدل و نمونه خاص از محصولات آشنا نمود تا استفاده نمایند.از اسپری ضد آفتاب تا کرم ضد آفتاب برای کودکان، لوسیون بعد از آفتاب،اکنون همراه ما باشید با بررسی بیشتر محصولات برند سان دنس ساخت کشور آلمان ارائه شده در فروشگاه آناویتان

ضد آفتاب SUNDANCE محافظ مطمئن هر نوع پوست در برابر آفتاب :

علاوه بر محافظت از آفتاب برای بزرگسالان، محصولات SUNDANCE شامل محافظت از آفتاب برای کودکان، محصولات حساس برای پوست‌های حساس، محصولات MED Ultra Sensitive برای پوست‌های مستعد آلرژی و حساسیت، سری ورزشی کرم محافظت از آفتاب، بسیار ضد آب و مقاوم در برابر عرق، برنزه‌کننده‌ها، که ۱۰۰ درصد اشعه‌های مضر UV را مسدود می‌کنند، نیز شامل می‌شود. علاوه بر این، شما محافظت از آفتاب مخصوص صورت را، از جمله محصولات ضد پیری، کرم ضد آفتاب، لوسیون ضد آفتاب، بالم آفتاب، مایع آفتاب، ژل کرم آفتاب، رولر آفتاب، اسپری ضد آفتاب و اسپری روغن آفتاب. همگی قابل تهیه و استفاده است.

بسته به نوع پوست شما، SUNDANCE کرم‌های ضد آفتاب با فاکتورهای مختلف محافظت از آفتاب (SPF) را ارائه می‌دهد. سیستم متعادل فیلترهای گسترده طیف UV (UVA و UVB) و ویتامین E بلافاصله پوست را در برابر آفتاب‌سوختگی محافظت کرده و از پیری پوست ناشی از نور و تشکیل چین و چروک جلوگیری می‌کند. برای اطمینان از اینکه این مورد همچنان پابرجا باشد، تمام دستورالعمل‌ها البته به طور منظم بررسی، بهینه‌سازی و توسعه می‌یابند. در محدوده وسیع محصولات SUNDANCE شما محصولات مراقبت از آفتاب به دقت هماهنگ شده برای فصل گرم و همچنین برای ماه‌های زمستان را پیدا خواهید کرد. محصولات After Sun از بدن شما پس از آفتاب گرفتن مراقبت کرده و پوست شما را پس از یک روز در آفتاب نوازش می‌کند.

برند سان دنس همیشه مراقب محیط زیست

برای حفاظت از مرجان‌ها و آب‌ها، تمام محصولات SUNDANCE فاقد فیلترهای محافظت از آفتاب اکتینوکسیت و اکسی‌بنزون هستند، مطابق با قانون مرجان‌های هاوایی. SUNDANCE همچنین از فیلتر UV اکتوکریلن استفاده نمی‌کند. تقریباً تمام دستورالعمل‌های برند dm فاقد هرگونه پلیمرهای مصنوعی کاملاً محلول در آب هستند. اما این تمام ماجرا نیست: در روحیه پایداری، ما از مواد بازیافتی برای اکثریت بطری‌ها و لوله‌های خود استفاده می‌کنیم و بهترین قابلیت بازیافت ممکن را برای هر بسته‌بندی فردی در نظر می‌گیریم. اطلاعات مخصوص به محصول را می‌توانید در پشت بسته‌بندی مربوطه پیدا کنید.