نماد های اعتباری سایت آناوتیان

وب سایت آناویتان با دریافت مجوزهای معتبر از کلیه نهاد های نظارتی در راستای جلب اعتماد و اعتبار از مشتریان و آسودگی خیال آنها آماده خدمت رسانی به مشتریان عزیز میباشد.


لوگو سپ

شیوه های پرداخت

فروشگاه آناویتان برای تسریع شرایط خرید برای شما کاربران عزیز راه ها و روش های متعددی را پیش روی کاربران قرار داده تا بتوانند هر شیوه که برای آنان آسان تر و یا مناسب تر است انتخاب کنند. پرداخت در محل ، پرداخت اینترنتی ، خرید تلفنی و خرید حضوری در شرکت راه های موجود برای خرید محصولات میباشد. به مشتریان محترم توصیه می‌شود جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت “پرداخت اینترنتی” انجام دهند.

پرداخت در درب محل (مناطق 22 گانه شهر تهران)

این شیوه پرداخت مختص شهر تهران (مناطق 22 گانه) و استان البرز و پردیس است و مشتریان میتوانند با انتخاب این گزینه هنگام تحویل گرفتن سفارش در محل تحویل انتخابی ، مبلغ فاکتور را پرداخت نمایند. بدیهیست که ارسال های ما از طریق پیک های اینترنتی انجام میشود و کرایه حمل نیز توسط خریدار پرداخت می گردد و کمتر از سه ساعت بصورت پلمپ و بسته بندی در اختیار شما قرار میگیرد و در صورت امکان انتخاب این شیوه، شما می توانید مبلغ سفارش خود را به هنگام تحویل کالا، با کلیه کارت های بانکی از طریق دستگاه کارتخوان پرداخت کنید.

پرداخت امن اینترنتی

شما کاربران عزیز میتوانید بعد از ملاحضه و ارزیابی و انتخاب محصول مورد نظر و تکمیل کردن سبد خرید خود، برای تسریع و آسودگی بیشتر در پرداخت هزینه و تکمیل سفارش، مبلغ سفارشات خود را بصورت اینترنتی پرداخت نمایید و سفارش خود را ثبت کنید. مزیت این نوع پرداخت نسبت به سایر شیوه های پرداخت در این است که تمامی سفارشاتی که در فروشگاه آناویتان بصورت آنلاین پرداخت می شوند، بصورت خودکار مراحل اداری خود را طی می کنند و مراحل تکمیل سفارشات به صورت پیامک به شما اطلاع داده میشود. شما کاربران عزیز میتوانید گام به گام خرید اینترنتی از سایت را در صفحه راهنمای خرید دیدن کنید.

خرید تلفنی و واریز وجه

در این روش شما عزیزان از طریق خطوط ارتباطی و ارتباط با کارشناسان فروش سایت، محصول مورد نظر خود را سفارش داده و پس از دریافت قیمت قطعی محصول از طریق راه های ارتباطی ما همانند ایمیل و یا ارسال تیکت و یا پیام رسان های فعال آناویتان، اقدام به تسویه و واریز مبلغ سفارش فقط و فقط به شماره حساب های درج شده در سایت، میتوانید کالای خود را دریافت کنید.

امکان خرید حضوری در شرکت

این روش نیز با توجه به شرایط شرکت متغیر میباشد و مشتریان محترم بایستی حتما برای خرید حضوری هماهنگی از قبل با کارشناسان فروش فروشگاه آناویتان به عمل بیاورند. زیرا در برخی از روز های سال به دلیل حجم بسیار کار، خرید حضوری مقدور نمیباشد. مشتریان عزیز میتوانند پس از هماهنگی در شرکت حضور پیدا کرده و اجناس مورد نیاز خود را با فاکتور دریافت کرده و اقدام به تسویه نمایید.