در پی رضایت مشتری در فروشگاه آناویتان سفارشات در سریع ترین زمان ممکن به دست کاربران میرسد. آناویتان برای شما عزیزان چندین روش متفاوت برای ارسال سفارشات در نظر گرفته که با توجه به شرایط مکانی و یا نیازتان میتوانید هر کدام را هنگام ثبت سفارش انتخاب کنید.

– الوپیک جهت شهر تهران (برای مناطق 22 گانه شهر تهران) ،پردیس ،کرج

– پست پیشتاز (برای سراسر کشور)

_تیپاکس و چاپار (برای سراسر کشور)

– مراجعه حضوری برای دریافت کالا (در محل شرکت)

ارسال از این طریق برای مشتریان عزیز بعد از واریز یا پرداخت اینترنتی و تایید کارشناسان به پست پیشتاز و ویژه سپرده شده و محصول در بازه زمانی 1 تا 3 روز به دست مشتری خواهد رساند. در روزهای کاری، چنانچه تا ساعت 10:00 سفارش خود را نهایی کنید و محصول در انبار آناویتان موجود باشد، سفارش شما همان روز تحویل مرکز پست خواهد شد و سفارش‌هایی که بعد از آن ساعت در روزهای کاری ثبت نهایی گردد، صبح روز کاری بعد تحویل پست می‌شود.گفتنی است که پست پیشتاز برای اینکه محصولات را سالم به دست مشتریان عزیز برساند علاوه بر بسته بتدی های فروشگاه آناویتان بسته بندی های مخصوصی دارد و شما نباید نگران سلامت محصول باشید.

کد پیگیری مرسوله در قسمت جزئیات سفارش در حساب کاربری شما درج می‌شود. همچنین کد پیگیری مرسوله از طریق پیامک نیز به دست شما خواهد رسید. با استفاده از کد پیگیری پست پیشتاز می‌توانید وضعیت مرسوله خود را از سامانه رهگیری مرسولات پستی پیگیری نمایید.

هزینه ارسال سفارش‌ها در آناویتان با توجه به روش ارسال متفاوت است.

هزینه الوپیک برای مناطق ۲۲ گانه شهر تهران بسته به موقعبت مکانی شما به فروشگاه از 65 هزار تومان میباشد.
برای هزینه ارسال توسط پست پیشتاز 39 هزار تومان میباشد.
هزینه ارسال توسط تیپاکس به حجم محصول و مسافت تاثیر دارد و به صورت پس کرایه میباشد و به طور معمول از 60 هزار تومان تا 120 هزار تومان می باشد.
در شرایط ویژه مانند پروموشن ها یا روزهای شلوغ و پرازدحام مانند اسفند ماه، زمان ارسال متفاوت است و امکان دارد، طبق رویه های اعلام شده صورت نگیرد که حتما از طریق سایت آناویتان و صفحه اینستاگرام به اطلاع مشتریان گرامی خواهد رسید.