سوالات متداول

حساب کاربری

پاسخ: شما می توانید مشخصات کاربری خود را ویرایش کنید. برای این کار با وارد کردن شماره تماس پیامکی جهت تایید حضورتان ارسال میگردد سپس با وارد شدن به پنل ” داشبورد ” و با کلیک کردن روی گزینه ” ویرایش ” میتوانید مشخصات خود را ویرایش نمایید.

شما می توانید مشخصات کاربری خود را ویرایش کنید. برای این کار با وارد کردن شماره تماس پیامکی جهت تایید حضورتان ارسال میگردد سپس با وارد شدن به پنل ” داشبورد ” و با کلیک کردن روی گزینه ” ویرایش ” میتوانید مشخصات خود را ویرایش نمایید.

شما در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته می توانید سفارش خود را ثبت کنید.

بله، شما میتوانید با کلیک کردن روی گزینه ” موجود شد به من اطلاع بده ” به محض شارژ شدن محصول به شما مشتری عزیز اطلاع داده میشود.

پرداخت

کاربران فروشگاه آنلاین آناویتان می توانند های بانکی عضو شبکه شتاب در سایت فروشگاه آنلاین آناویتان، هزینه سفارش را به صورت آنلاین پرداخت کنند.

شما می توانید با استفاده از همه کارت های بانکی عضو شبکه شتاب در سایت فروشگاه آنلاین آناویتان، هزینه سفارش را به صورت آنلاین پرداخت کنید.

گاهی ممکن است در هنگام پرداخت شبکه بانکی قطع شود و پرداخت ناموفق انجام شود. اما در این مواقع جای نگرانی وجود ندارد. در این حالت معمولا پول شما در حساب های میانی بانک است و خود بانک مغایرت ها را رفع کرده و مبلغ را به صورت خودکار به حساب شما برگشت می دهد. اگر تا 72 ساعت پول به حسابتان برگشت نخورد، آنگاه با بانک عامل پرداخت اینترنتی تماس بگیرید تا مغایرت برطرف شود.

ارسال سفارشات

سفارش ها از طریق همکاری با شرکتهای توزیع کننده در سرتاسر کشور ارسال می شوند.

هزینه ارسال سفارش برای خریدهای کمتر از 500,000 تومان در شهر تهران و به سراسر کشور 39,000 تومان میباشد.

همه سفارش ها پس از طی مراحل پردازش و معمولا یک روز ، تحویل پست می شود.

ضوابط و مسئولیت های مربوط به تعویض و یا مرجوع محصولات آرایشی، بهداشتی و عطریات

اطلاعات هر محصول آرایشی، بهداشتی و عطریات در وب سایت فروشگاه اینترنتی آناویتان، صرفاً برای اطلاع رسانی است و جنبه مشاوره ندارد.

درصورت عدم آگاهی، اطلاع و ناتوانی مشتری در استفاده از محصولات آرایشی و بهداشتی و یا ایجاد خسارت نسبت به خود یا محصول، تمامی مسئولیت های آن بر عهده مشتری است و فروشگاه اینترنتی آناویتان، در این خصوص هیچگونه تعهدی نخواهد داشت.

توصیه می شود قبل از سفارش دادن محصول، از انتخاب خود از لحاظ رنگ، بو، رایحه، کاربرد و روش مصرف با متخصصین فروشگاه اینترنتی آناویتان، مشاوره نمایید و نسبت به خرید خود اطمینان کامل حاصل نماید، چرا که بعد از تکمیل خرید و ارسال سفارش برای مشتری، به دلیل رعایت کردن مسائل بهداشتی، محصولات آرایشی و بهداشتی، تعویض و یا مرجوع نمی شود و همچنین در مورد عطریات نیز در صورت داشتن شرایط لازم (باز نشدن بسته بندی کالا و دست نخوردگی که دال بر صحیح و سالم بودن کالا باشد) و با تایید مدیریت فروشگاه امکان پذیر می باشد.